Staň se součastí naší velké řeznické rodiny

Naše značka vznikla v roce 1917, s cílem přinášet pro zákazníky nejlepší uzeniny vyráběné v srdci Vysočiny. Za více jak 100 let se toho hodně změnilo, po stránce technologické i prostorové, náš přístup k poctivému řeznickému řemeslu zůstal v hodnotách našich zakladatelů Satrapa & Spitzer.

Benefity pro naše zaměstnance

Příspěvěk na penzijní připojištění

Příspěvek na závodní stravování

Zaměstnanecké balíčky

Týden dovolené navíc

Kafeterie benefitů

Naše hodnoty

Úcta k poctivému řeznickému řemeslu

S úctou k tradicím pořád držíme hodnoty našich předků. Naším posláním není pouze vyrábět kvalitní uzeniny pro naše zákazníky, ale také dbát o naše farmáře, chovy, zvířata
a přírodu kolem nás.

Kvalita na prvním místě

Vyrábět kvalitní a chutné produkty s vysokým obsahem masa z prověřených českých chovů je cíl na kterém pracujeme.

Být inspirací pro ostatní

Být lídrem na trhu s masem a uzeninou není pouze výsada, ale hlavně závazek. Každý den pracujeme na tom, dělat věci lépe. A právě proto jsme inspirací pro další hráče v našem segmentu.

Nápady a Inovace

Svět se posouvá stále dál, technologicky, životním stylem i prioritami. Našim cílem je být neustále hnacím motorem inovací v našem oboru kvalitních uzenin a čerstvého masa.

Chováme se lokálně

U všech našich výrobních závodů máme otevřené prodejny, ve kterých naši zákazníci najdou vždy čerstvé maso a uzeniny za super výhodné ceny.

Naši zaměstnanci

Jsou naše rodinné stříbro. Spolu s námi tvoří a formují naši značku. Přináší nám silné a nenahraditelné hodnoty a za to jsme jim velmi vděčni.