Czech - Kostelecké uzeniny  English - Kostelecke uzeniny
Kontaktní formulář
Kostelecké uzeniny - aktuality

Upozornění na podvodné akce - tzv. "Zabijačkové hody" pořádané "Kosteleckými řezníky"

22.4.2014

V poslední době se poměrně často setkáváme s tím, že skupina osob, vydávající se za "Tým kosteleckých řezníků - Jirku M. a Pavla Š." rozesílá poštou na adresu některých občanů (zpravidla se jedná o seniory) dopis, obsahující "osobní pozvání na soukromé zabijačkové hody", na nichž má být přítomným prezentována výroba zabijačkových specialit. Součástí pozvánky je kupón na odběr zabijačkových specialit zdarma. Pozvánka a kupón na odběr zabijačkových specialit má následující podobu (viz.přiložené obrázky níže).

To, jak je akce "Zabijačkové hody" prezentována na pozvánce, vzbuzuje u běžného spotřebitele dojem, že se jedná o reklamní akci pořádanou společností Kostelecké uzeniny a.s.  V rámci této reklamní akce však není přítomným prezentována výroba zabijačkových specialit, jak je uváděno na pozvánce, ale je jim nabízeno spotřební zboží, jako jsou různé elektrické spotřebiče, hrnce apod. Jde tedy o sortiment, nabízený na reklamních akcích, pořádaných osobami, pro něž se vžilo označení "šmejdi".

Společnost Kostelecké uzeniny a.s. prohlašuje, že osoby pořádající "Zabijačkové hody" a vydávající se za "Tým kosteleckých řezníků - Jirku M. a Pavla Š." nemají se společností žádný vztah a svým jednání pouze zcela bezprecedentním způsobem zneužívají a kazí její dobré jméno a pověst.

Společnost Kostelecké uzeniny a.s. důrazně varuje všechny, kteří byly osloveni "Týmem kosteleckých řezníků" a obdrželi pozvánku  na "Zabijačkové hody", aby se ve vlastním zájmu této akce neúčastnili a o svém pozvání podali laskavě zprávu společnosti na tel. č. 567 577 285.

 

 

 

 

Osobní pozvání

Osobní pozvání
Program akce

Program akce
Poukaz na odběr zdarma

Poukaz na odběr zdarma
www.agrofert.cz
www.agrofert.cz - compliance
Toto jsou internetové stránky společnosti Kostelecké uzeniny, a.s., č.p. 60, 588 61 Kostelec, Česká republika,
IČ: 46900411, DIČ: CZ46900411, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 835.
Společnost Kostelecké uzeniny, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s.,
se sídlem Praha 4, Pyšelská 2327/2, PSČ 149 00, IČ: 26185610.