Czech - Kostelecké uzeniny  English - Kostelecke uzeniny
Kontaktní formulář
Kostelecké uzeniny - aktuality

Stylové chalupářské pochoutky

01.9.2012
 

Rychlost, jednoduchost a vzhledem k letní sezóně i trvanlivost, to jsou hlavní atributy chalupářské stravy. I zde je ovšem na místě myslet na to, že kvalita je až na prvním místě. Mezi typické kvalitní české chalupářské pochoutky patří také Selská paštika nebo Moravské klobásky, které pořídíte zejména v menších prodejnách. Těšit se můžete na charakteristickou a nezaměnitelnou chuť, rychlou a snadnou přípravu a také na jejich nenáročné skladování. Navíc jsou vhodné ke konzumaci i pro strávníky s alergií na lepek. Co dodat?

Selská paštika je tradiční hrubozrnná paštika vyrobená z vepřového masa a jater, jejichž patrné kousky jsou vidět na první pohled a vaše chuťové pohárky je zachytí okamžitě. Svou poctivou recepturou s vysokým podílem masa tak paštika připomíná doma vyrobenou pochoutku. Stačí ji jen namazat na kus čerstvého chleba a rychlá svačina nebo večeře je připravena. Díky praktickému balení ve skle ji navíc lze znovu uzavřít a uchovat. K dostání je v 370g balení za doporučenou cenu 45 Kč.

  Chalupářské pochoutky  
  Paštiky 2   Moravské klobásky jsou jemné a dozlatova vyuzené klobásky připravené dle tradiční receptury, plněné v přírodním střívku a naložené v typickém láku. Aby si zachovaly tu nejlepší chuť, stačí je před podáváním krátce prohřát buď v horké vodě, a nebo ještě lépe právě v láku, který jejich typickou chuť ještě zvýrazní. Výrobek lze zakoupit v 390 g balení v běžné obchodní síti za cca 55 Kč.  
         

 

www.agrofert.cz
www.agrofert.cz - compliance
Toto jsou internetové stránky společnosti Kostelecké uzeniny, a.s., č.p. 60, 588 61 Kostelec, Česká republika,
IČ: 46900411, DIČ: CZ46900411, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 835.
Společnost Kostelecké uzeniny, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s.,
se sídlem Praha 4, Pyšelská 2327/2, PSČ 149 00, IČ: 26185610.