Czech - Kostelecké uzeniny  English - Kostelecke uzeniny
Kontaktní formulář
Kostelecké uzeniny - aktuality

Soutěž řeznicko-uzenářská prodejna roku 2017 aneb Tak mladí a tak úspěšní

01.11.2017

V dubnu letošního roku Kostelecké uzeniny a. s. otevřely v Plané nad Lužnicí svou zbrusu novou podnikovou prodejnu. Její nádherný design a nadčasovost přiměl vedení společnosti k jejímu  přihlášení do celostátní soutěže Řeznicko-uzenářská prodejna roku 2017.

Ocenění uděluje Český svaz zpracovatelů masa, který má v soutěži obdobnou pozici, jako bývala cechovní sdružení, která, pokud někoho oceňovala, dbala především na vlastní dobrou pověst. To v praxi znamená, že prodejny nejsou oceňovány jen formálně, ale musí splnit celou řadu parametrů, které jsou zformulovány v hodnotících kritériích a manuálu.

Mezi hlavní kritéria přitom patří hygiena prodeje, plnění informačních povinností ke konečnému spotřebiteli, šíře sortimentu, úroveň jeho prezentace a úroveň obsluhujícího personálu, včetně úrovně odborné.

Hlavním cílem bylo ocenění a prezentace kvality sortimentu, vysokého standardu služeb, čerstvosti nabízených produktů prodeje výrobků s označením Český výrobek.

Tímto se kostelecká prodejna stala „ Řeznicko-uzenářskou prodejnou roku 2017 - vítězem krajského kola pro Jihočeský kraj.“

Přijďte se podívat a posuďte sami!

www.agrofert.cz
www.agrofert.cz - compliance
Toto jsou internetové stránky společnosti Kostelecké uzeniny, a.s., č.p. 60, 588 61 Kostelec, Česká republika,
IČ: 46900411, DIČ: CZ46900411, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 835.
Společnost Kostelecké uzeniny, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s.,
se sídlem Praha 4, Pyšelská 2327/2, PSČ 149 00, IČ: 26185610.