Czech - Kostelecké uzeniny  English - Kostelecke uzeniny
Kontaktní formulář
Kostelecké uzeniny - aktuality

Prostíráme poctivě

07.12.2018

Kdo by si rád nepochutnal na šunce, slanině či dobrém párku? Asi jen málokdo si dovede svůj jídelníček bez těchto dobrůtek představit.

„Poctivě kostelecky“ je označení, kterým nazýváme řadu specialit a párků. Všechny výrobky z této řady se vyznačují opravdu vysokým obsahem masa, nad 90%. To je dnes pro spotřebitele jeden z hlavních parametrů kvality.

A jaké poctivé produkty aktuálně vyrábíme a dodáváme na pulty našich obchodů?

Milovnici klasiky si mohou dopřát Poctivou šunku od kosti s tukovým krytím (obsah masa 92%), šťavnatou Poctivou šunku nejvyšší jakosti (obsah masa 92%), lahodnou Poctivou pečenou šunku (obsah masa 95%), Poctivou pražskou šunku (90% masa) nebo Poctivou pomalu dušenou a pomalu pečenou šunku (obě s obsahem masa 90%). Speciálně vybírané vepřové boky s vyšší vrstvou libového masa, to je Poctivá selská slanina (95% vepřového boku). Masové specialitky jsou zastoupeny Poctivou pečení v pepři (95% masa) a Poctivým hovězím v pepři (93% masa) – díky slaboučkým plátkům vynikne chuť pepře tak, že nepřehluší kvalitu masa a zároveň z něj učiní skutečný chuťový požitek.

V obchodech dále najdete čtyři druhy našich párků špičkové kvality: Poctivé Vídeňské párky, Poctivé Debrecínské párky, Poctivé Vídeňské párky pro děti a Poctivé párky s goudou.

Všechny výrobky v poctivé řadě jsme od letošního listopadu oblékli do nového kabátku. Mají krásné nové etikety na kterých jsou fotky našich kolegů, kteří účinkovali v reklamě, která byla natočena a a v loňském roce odvysílaná v TV u příležitosti stého výročí naší společnosti. Posuďte sami J

NOVINKA_ETIKETY_all-03

www.agrofert.cz
www.agrofert.cz - compliance
Toto jsou internetové stránky společnosti KOSTELECKÉ UZENINY, a.s., se sídlem Kostelec č.p. 60, PSČ 588 61, IČ: 46900411, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. B 835/KSBR.
Společnost KOSTELECKÉ UZENINY, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČ: 26185610,
se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.