Czech - Kostelecké uzeniny  English - Kostelecke uzeniny
Kontaktní formulář
Kostelecké uzeniny - aktuality

Poctivá řada z Kosteleckých uzenin na tiskové konferenci okouzlila

30.5.2013

Restaurace Nebozízek na Petříně byla k pořádání tiskové konference opravdu dobrá volba. My jsme ji vybrali především proto, že leží dostatečně vysoko, tedy s vysokým podílem masa v našich uzeninách dobře konvenovala. Každopádně Nebozízek je místo s geniem loci, uchvátilo všechny překrásným výhledem na čerstvě zasněženou Prahu i klidnou a romantickou atmosférou. 
Na tiskovou konferenci byli pozváni vedle ČTK novináři zejména z life stylových, hobby a odborných titulů. Více než dvaceti novinářům Poctivou řadu prezentovali a na četné dotazy odpovídali výkonný ředitel Michal Jedlička a ředitel marketingu Jan Škrabánek. Hlavními tématy Poctivé řady jsou česká surovina, tradiční zpracování, vysoký podíl masa a jeho výrazné uvádění na obalu, uvádění garanta kvality na obalu a samotný netradiční obal.
„S našimi novinkami chceme co nejtransparentnějším způsobem spotřebiteli ukázat, jaký výrobek si kupuje a z čeho je složen. Považujeme řadu „Poctivá“ svým způsobem za revoluční a věříme, že tuto snahu zákazníci ocení a přivítají,“ uvedl Jan Škrabánek.
První signály z trhu potvrzují, že zákazníci naši snahu opravdu oceňují. Stejně tak na tiskové konferenci jsme si s novináři během diskuse potvrdili, že i oni považují řadu výrobků v mnoha ohledech za revoluční.

www.agrofert.cz
www.agrofert.cz - compliance
Toto jsou internetové stránky společnosti Kostelecké uzeniny, a.s., č.p. 60, 588 61 Kostelec, Česká republika,
IČ: 46900411, DIČ: CZ46900411, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 835.
Společnost Kostelecké uzeniny, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s.,
se sídlem Praha 4, Pyšelská 2327/2, PSČ 149 00, IČ: 26185610.