Czech - Kostelecké uzeniny  English - Kostelecke uzeniny
Kontaktní formulář
Kostelecké uzeniny - aktuality

Nejdůvěryhodnější značka roku 2021 zná své oceněné. Češi mají na důvěru ve značky, které nakupují, jasný názor.

16.11.2021
Sedmý ročník marketingového ocenění Nejdůvěryhodnější značka 2021 zná výsledky průzkumu zaměřeného na důvěru ve značky prodávané na území České republiky. Dotázáno bylo čtyři tisíce respondentů, kteří hodnotili přibližně sedm set značek z osmdesáti kategorií nejrůznějších oblastí, jako jsou služby, poskytovatelé energií, drogerie, potraviny a mnoho dalších.
V každé kategorii může být nejdůvěryhodnější pouze jedna značka, což zaručuje, že oceněné značky jsou skutečné silné a důvěryhodné.
 
Ocenění „Nejdůvěryhodnější značka“ v kategorii „Maso a uzeniny“ si společnost Kostelecké uzeniny a. s. odnesla již pošesté.
 
Rádi bychom poděkovali Vám, našim zákazníkům, protože jste nám tímto způsobem již pošesté projevili svou důvěru. Vaše důvěra je pro nás to nejdůležitější. Zároveň to dokazuje, že práce, kterou děláme, je našimi spotřebiteli oceňována a to je pro nás samozřejmě závazek i do dalších let.

 


image001

www.agrofert.cz
www.agrofert.cz - compliance
Toto jsou internetové stránky společnosti KOSTELECKÉ UZENINY, a.s., se sídlem Kostelec č.p. 60, PSČ 588 61, IČ: 46900411, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. B 835/KSBR.
Společnost KOSTELECKÉ UZENINY, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČ: 26185610,
se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.