Czech - Kostelecké uzeniny  English - Kostelecke uzeniny
Kontaktní formulář
Kostelecké uzeniny - aktuality

Láďa Grileman je zpátky na scéně

31.3.2015

ToulouseŽhavou Láďovou novinkou jsou Burgry pro skautíky, které se svými 100 gramy kvalitního hovězího či vepřového masa potěší hlavně rodiny s dětmi. Skautské variace se letos objeví i v segmentu uzenin: Špekáčky pro Skautíky opečené přímo na ohni spolehlivě provoní celý tábor. Skautské pochoutky doplní Klobása pro Náčelníka, kde se masem rozhodně nešetřilo.

A protože grilování není nikdy dost, tak si i letos můžete pochutnat na specialitách, které potěší každý mlsný jazýček. Ať už budete grilovat klobásky Echt Bavoriš, výbornou "masovou" Toulouse klobásu, Goudovku Větrem Ošlehanou nebo se budete snažit uhasit požár v ústech po Hasičské Vypékačce, tak si můžete být vždy jistí, že Láďa Grileman dbá na kvalitu výrobku a lahodnou chuť všech použitých surovin.

A nezapomeňte – loňský král grilů Dvouručák nebo famózní žebro Amerikámo jsou opět připraveni k akci a těší se na vaše rozžhavené uhlíky. Skauti, náčelníci, grilemani a paní domácí – rozpalte ohně! Tahle sezóna bude hodně žhavá. Howgh!

Více o grilovacích pochoutkách zde.

www.agrofert.cz
www.agrofert.cz - compliance
Toto jsou internetové stránky společnosti Kostelecké uzeniny, a.s., č.p. 60, 588 61 Kostelec, Česká republika,
IČ: 46900411, DIČ: CZ46900411, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 835.
Společnost Kostelecké uzeniny, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s.,
se sídlem Praha 4, Pyšelská 2327/2, PSČ 149 00, IČ: 26185610.