Czech - Kostelecké uzeniny  English - Kostelecke uzeniny
Kontaktní formulář
Kostelecké uzeniny - aktuality

Kostelecké uzeniny partnerem olympijského vítěze Lukáše Krpálka

07.12.2016

Kostelec – 7. prosince 2016

Společnost Kostelecké uzeniny a.s. se staly dlouhodobým partnerem judisty Lukáše Krpálka, který získal zlatou medaili na posledních olympijských hrách v brazilském Riu.

„Je nám velkou ctí, že můžeme podpořit právě Lukáše Krpálka v jeho sportovních výkonech a s tím související prezentaci České republiky ve světě. Jsme česká společnost se stoletou tradicí. Máme sídlo na Vysočině, odkud pochází i Lukáš, a navíc jsme věděli, že jeho jídelníčku vládne především maso, což nám přišlo jako ideální kombinace pro spolupráci,“ prozrazuje důvody Michal Jedlička, generální ředitel společnosti Kostelecké uzeniny.

Partnerství už bylo oficiálně oznámeno na tiskové konferenci Lukáše Krpálka, která se uskutečnila 1. prosince 2016 v Praze.

Nechci předbíhat, ale ve spolupráci s Lukášem připravujeme velmi zajímavý projekt, který ocení především naši zákazníci. Více zatím nemohu konkretizovat, ale určitě je na co se těšit J,dodává Michal Jedlička.

„V Kosteleckých uzeninách jsem našel skvělého partnera, když jsme se domluvili, že část jejich podpory bude i v materiálním plnění. Mám chatu nedaleko jejich závodu, a tak se vždy stavím a vybavím se na víkend. Všichni o mně vědí, jak mám rád maso, proto se na spolupráci s Kosteleckými uzeninami velmi těším,“ uvedl Lukáš Krpálek.

Lukáš Krpálek a Michal JedličkaLukáš Krpálek


www.agrofert.cz
www.agrofert.cz - compliance
Toto jsou internetové stránky společnosti KOSTELECKÉ UZENINY, a.s., se sídlem Kostelec č.p. 60, PSČ 588 61, IČ: 46900411, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. B 835/KSBR.
Společnost KOSTELECKÉ UZENINY, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČ: 26185610,
se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.