Czech - Kostelecké uzeniny  English - Kostelecke uzeniny
Kontaktní formulář
Kostelecké uzeniny - aktuality

Kostelecké uzeniny již POČTVRTÉ oceněny jako NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA českých spotřebitelů

13.11.2018

nejduveryhodnejsi_znacka_2018_foto„Důvěryhodné značky“ to je jediný marketingový program na českém trhu, který monitoruje a oceňuje značky, ve které mají čeští spotřebitelé největší důvěru.
 
Jedná se o nejrozsáhlejší nezávislou anketu zaměřenou na spotřebitelskou důvěru u nás, vedenou agenturou Nielsen, do které se zapojilo neuvěřitelných 4000 respondentů. Ti tvořili reprezentativní vzorek českých spotřebitelů, kteří prostřednictvím on-line dotazníků hodnotili téměř 600 značek v 60 skupinách.
 
Ocenění „Nejdůvěryhodnější značka“ v kategorii „Maso a uzeniny“ si společnost Kostelecké uzeniny a. s. odnesla již počtvrté.
 
Rádi bychom poděkovali Vám, našim zákazníkům, protože jste nám tímto způsobem již počtvrté projevili svou důvěru. Vaše důvěra je pro nás to nejdůležitější. Zároveň to dokazuje, že práce, kterou děláme, je našimi spotřebiteli oceňována a to je pro nás samozřejmě závazek i do dalších let.
 
Děkujeme Vám všem za důvěru v naše produkty.
 
Řezníci z Kostelce

www.agrofert.cz
www.agrofert.cz - compliance
Toto jsou internetové stránky společnosti KOSTELECKÉ UZENINY, a.s., se sídlem Kostelec č.p. 60, PSČ 588 61, IČ: 46900411, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. B 835/KSBR.
Společnost KOSTELECKÉ UZENINY, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČ: 26185610,
se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.