Czech - Kostelecké uzeniny  English - Kostelecke uzeniny
Kontaktní formulář
Kostelecké uzeniny - aktuality

Certifikáty

Zpracování masa podléhá přísným legislativním podmínkám. Naše výrobní závody, kde pro vás maso a masné výrobky připravujeme, splňují tyto standardy:

ČSN EN ISO 9001 – Systémy managementu kvality

BRC (British Retail Consortium) - obecně nazývaný systém vysokého standardu a správné provozní praxe

IFS (International Food Standard), což je maloobchodní protějšek BRC a je opět určena pro organizace, které vyrábí nebo zpracovávají potraviny.

Díky těmto systémům jsme schopni dosledovat výrobní proces v každém jeho kroku a každý pracovník ručí za svůj výstup. Výrobní závody jsou také pod stálým veterinárním dohledem.

Politika kvality není pouze záležitostí oddělení jakosti, ale prolíná se všemi činnostmi firmy a pravidelně se jí zabývá také management firmy. Díky tomu získáváme efektivní zpětnou vazbu a případné reklamace jsou řešeny bez časových prodlev. Cílem je produkovat kvalitativně standardní výrobek, který ve všech fázích výrobního procesu odpovídá stanoveným specifikacím.

Nejsou to ale jenom nastavená pravidla, normy a zákony, které nás nutí vyrábět co nejkvalitnější produkty. Naším hlavním posláním je nabídnout zákazníkovi chuťově zajímavé produkty vysoké kvality, ke kterým se budou rádi vracet. V sázce je nejen pověst firmy, ale hlavně pocit z dobře vykonané práce.

brc aktual     ifs aktual

www.agrofert.cz
www.agrofert.cz - compliance
Toto jsou internetové stránky společnosti Kostelecké uzeniny, a.s., č.p. 60, 588 61 Kostelec, Česká republika,
IČ: 46900411, DIČ: CZ46900411, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 835.
Společnost Kostelecké uzeniny, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s.,
se sídlem Praha 4, Pyšelská 2327/2, PSČ 149 00, IČ: 26185610.