Czech - Kostelecké uzeniny  English - Kostelecke uzeniny
Kontaktní formulář
Kostelecké uzeniny - aktuality
AKTUALITY
« Předchozí 1 8 15 22 26 27 28 29 Následující »
 1. Tým pojízdné prodejny

  Léto přeje zábavě. Nabídka festivalů a rozmanitých akcí je rok od roku pestřejší. Na některých z nich jsme se na dotváření pohodové atmosféry podíleli i my s naší mobilní prodejnou. Párky v rohlíku, vůně grilovaných klobás i masa, posezení, krásná a usměvavá obsluha. Nabídněte si alespoň výběr z naší tour.

 2. Poctiví chalupáři

  Trvanlivé, jednoduché a kvalitní. To jsou atributy každé pravé chalupářské pochoutky.

  S lehkou mírou nadsázky bychom mohli říci, že co Čech to chalupář. Chalupaření má u nás zkrátka vybudovanou silnou tradici. A my se k ní po letech, kdy jsme chtěli a potřebovali objevovat svět, rádi vracíme. S tím jde ruku v ruce i trend, kdy objevujeme tradiční české chutě, které pamatujeme z dob dětství. Český výrobce Kostelecké uzeniny právě pochoutky s odkazem k domovu na váš stůl přináší.

  více
 3. Ilustrativní foto

  Hovӓdzie s jemnou omáčkou na bylinkách

  Rozpustíme si vo vyššej nádobe na pečenie masť pri vyššej teplote, vložíme mӓso a zo všetkých strán ho opečieme tak, aby sa zatiahlo. Akonáhle je mӓso opečené, vyberieme ho, do masti nasypeme nadrobno nakrájanú cibuľu a zmiernime oheň. Až bude cibuľa sklovitá (pozor – nie hnedá), tak opӓť vložíme už nasolené mӓso a čerstvé bylinky (rozmarín). Mӓso chvíľu obraciame a pečieme. Asi po 5-tich minútach mӓso podlejeme hovӓdzím vývarom, zmiernime teplotu, prikryté dusíme cca 30 minút a podľa potreby podlievame. Potom vložíme do predhriatej rúry na 160°C a pečieme domӓkka cca 2,5 hodiny odkryté, v priebehu pečenia stále podlievame a občas prelievame výpekom, aby sa mӓso nevysušilo.

  Vypečenú  šťavu zlejeme do hrnca, zriedime vývarom, zahustíme zápražkou a vmiešame trochu masla na zjemnenie. Dochutíme soľou a čiernym korením.

  Tip na prílohu: zemiaky na všetky spôsoby

   

  více
« Předchozí 1 8 15 22 26 27 28 29 Následující »
www.agrofert.cz
www.agrofert.cz - compliance
Toto jsou internetové stránky společnosti KOSTELECKÉ UZENINY, a.s., se sídlem Kostelec č.p. 60, PSČ 588 61, IČ: 46900411, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. B 835/KSBR.
Společnost KOSTELECKÉ UZENINY, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČ: 26185610,
se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.