Czech - Kostelecké uzeniny  English - Kostelecke uzeniny
Kontaktní formulář
Kostelecké uzeniny - aktuality
AKTUALITY
 1. Bezlepek_Logo

   

  V lednu 2013 byl spuštěn zcela nový web pro celiaky, jejich rodinné příslušníky, přátele a jednoduše všechny, co se zajímají o nové trendy v potravinách s cílem ulehčit svému zažívání. Web www.bezlepek.cz si klade za cíl být správnou první volbou, když se zajímáte o celiakii, držíte bezlepkovou dietu, nebo chcete pomoci někomu, kdo ji drží.

  více
 2. Domácí Hot Dog

  30.1.2013

  Český párek v rohlíku se dá téměř považovat za národní jídlo. Mnohé národy ho u nás velmi obdivují. Přestože svět dobývá spíše americký Hot Dog, už jsme mnohokrát slyšeli pět chválu na ten náš páreček zasunutý přímo do rohlíku, zakápnutý klasicky hořčicí nebo v poslední době stále častěji kečupem. Má totiž jednu výhodu – jeho konzumace na ulici je poměrně snadná a dá se zvládnout velmi úhledně. To se o klasickém Hot Dogu říct nedá. Je nacpaný k prasknutí a z rozříznutého pečiva pořád něco vypadává či vytéká. Ale možná právě v tom je kouzlo fenoménu Hot Dog, který do Evropy připutoval z Ameriky. Nicméně stejně tak párek musel předtím odcestovat z Evropy za oceán. S trochou nadsázky se dá říct, že jsme pustili párek do Ameriky a on se nám vrátil zpět v podobě Hot Dogu.
  Každopádně doma u stolu vám může odpadávat a odkapávat co chce. Hot Dog není těžké připravit a možná se u večeře ještě pobavíte.

  Recept na jedinečný Javořický Hot Dog najdete zde.

   

 3. Voňavé přání k Vánocům

  17.12.2012

  Všem našim příznivcům a milovníkům dobrých uzenin přejeme do roku 2013 hlavně zdraví, štěstí a hodně výjimečných chuťových zážitků. Zůstáváme s Vámi.

  Team Kosteleckých uzenin

 4. Poctivá zabijačka

  22.11.2012

  Svět se mění, ale dobré věci zůstávají, stejně tak jako naše zabijačkové speciality. Všichni víme, jak má chutnat poctivá jitrnice nebo jelítko. Všichni máme rádi vinnou klobásu. Pojďte si s námi připomenout, jak vypadá zabijačka.

www.agrofert.cz
www.agrofert.cz - compliance
Toto jsou internetové stránky společnosti KOSTELECKÉ UZENINY, a.s., se sídlem Kostelec č.p. 60, PSČ 588 61, IČ: 46900411, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. B 835/KSBR.
Společnost KOSTELECKÉ UZENINY, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČ: 26185610,
se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.