Czech - Kostelecké uzeniny  English - Kostelecke uzeniny
Kontaktní formulář
Kostelecké uzeniny - aktuality
AKTUALITY
 1. Přestože Láďa působí jako drsňák a dobrodruh, je povahy měkkosrdcaté a sentimentální. A víte jak to je: "pro děti cokoliv.....". Vyrazili jsme tedy na dětský festival Kašpárkohraní a byla to odměna pro nás pro všechny, protože děti byly prostě kláááásné a roztomiloučké. Foťáky se nezastavily a my se předháněli s maminkami, kdo získá lepší fotku. Byla sranda a sluníčko svítilo, ani se nám nechtělo domů. Tak snad zase příští rok, těšíme se.

  Grileman tým

  více
 2. 8.6. si Láďa sbalil saky paky a vyrazil za Kozlem do Velkých Popovic. Přes počáteční obavy z počasí a "povodňové situace" objednané počasí dorazilo a byl pořádný hicák. Lidí bylo jako much a byli hladoví a zvědaví, takže za Láďou chodili po desítkách, ne-li po stovkách. Láďa se přejedl hned ráno, takže odpočíval schovaný v chladícím voze, ale jeho pomocníci Grilemani a Grilemanky vše zvládli na výbornou. Snědli se stovky klobás, žeber a krkoviček. Trička s Láďou byli hitem, takže co víc si přát. Ještě hodně takto vydařených akcí:)))

  Zdraví ten, co mu Láďa diktuje přes rameno.

   

  více
 3. Koncem března uspořádaly Kostelecké uzeniny tiskovou konferenci na téma nové řady Poctivých uzenin. Řada, která je založená na obsahu masa 90 a více procent, dokáže zaujmout na první pohled. Po ochutnání pak většinu přítomných okouzlila.

  více
 4. Láďa Grileman - nový manažer grilování

  06.5.2013

  Do Kosteleckých uzenin nastoupil nový kolega - manažer grilování Láďa Grileman. Přestože spolupráce s ním není vždy jednoduchá, protože je povahy svérázné, nespoutané a pro ostré slovo nejde daleko, museli jsme chtě nechtě uznat jeho obrovské zkušenosti, rady a pohled světoběžníka a renesančního člověka - masožrouta. Svými argumenty a smyslem pro humor nás často odzbrojil, a tak nezbylo než vložit důvěru v jeho zkušené ruce. Jelikož Láďa takzvaně kecal do všeho, názvy našich výrobků nepostrádají ironii a právě typicky český humor, nechybí zde Žebro Amerikámo, Los Žebros, Klobáska od mistra, Hasičská vypékačka, Echt Bavoriš a další Láďovy perly. Podívejte se sami na to nejlepší od Láďi.

   

  "Echt Grilovačka" zde.

   

www.agrofert.cz
www.agrofert.cz - compliance
Toto jsou internetové stránky společnosti KOSTELECKÉ UZENINY, a.s., se sídlem Kostelec č.p. 60, PSČ 588 61, IČ: 46900411, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. B 835/KSBR.
Společnost KOSTELECKÉ UZENINY, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČ: 26185610,
se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.