Czech - Kostelecké uzeniny  English - Kostelecke uzeniny
Kontaktní formulář
Kostelecké uzeniny - aktuality
AKTUALITY
 1. Na počátku tohoto roku jsme přišli na trh s revoluční řadou Poctivě kostelecky. Její přelomový charakter je založen především na obsahu masa nad 90%, který je výrazně komunikován na obalu. Dalším prvkem, který není pro uzenáře obvyklým, je personální garance kvality, čili fotka a podpis těch, kteří za kvalitu konkrétních produktů ručí. A třešinkou na dortu je pak v této řadě tzv. psaníčkové balení, které jen umocňuje zaměření řady, asociuje ruční práci a čerstvost.

   Na podzim jsme připravili další novinky, které doplňují silný šunkový program a vnáší poctivost i do dalších druhů uzenin, seznamte se: Poctivá pražská šunka, Poctivá Vysočina z Kostelce, Poctivý vídeňský párek, Poctivý debrecínský párek

  více
 2. ...je to vysoko

  Dramaturgii tohoto kulturního festivalu by mohli Plzeňanům závidět v nejedné české metropoli. Bylo krásné být součástí pohody přímo pod slavnou Katedrálou sv. Bartoloměje, která se chlubí nejvyšší kostelní věží v zemi.

  Při pohledu z ní se zamotala hlava i Láďovi.

  více
 3. Colours of Ostrava

  Svoji návštěvou poctil Láďa i poslední ročník ostravského festivalu Colours of Ostrava, který se konal – jako již tradičně – v Dolních Vítkovicích. Grilovali jsme za zvuku božích kapel a opravdu jsme si to v Ostravě užili. I přes hrozné horko byla správná grilovací nálada – jako ostatně při všech akcích, kde je Láďa.

  Prostě přišel, viděl, ugriloval.

   

  V horkém létě zdraví tým El. Dží

  více
 4. Tentokrát nám Láďa se svým kolem štěstí zavítal na Vysočinu - konkrétně na óbr akci Vysočina Fest. Vedle takových kapel jako je Pražský výběr, Kryštof, Tomáš Klus nebo Monkey Business se vytáhl i Láďa a přivezl sebou své legendární SudoGrily, které teď - mimo jiné - můžete vyhrát v nové letní soutěži. Více na www.ladagrileman.cz.
  A protože se Láďa nezastaví, už teď plánuje další akce, které pro letošní rok navštíví.
  Určitě se máte na co těšit!

  Zdraví tým El. Dží.

  více
www.agrofert.cz
www.agrofert.cz - compliance
Toto jsou internetové stránky společnosti KOSTELECKÉ UZENINY, a.s., se sídlem Kostelec č.p. 60, PSČ 588 61, IČ: 46900411, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. B 835/KSBR.
Společnost KOSTELECKÉ UZENINY, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČ: 26185610,
se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.