Czech - Kostelecké uzeniny  English - Kostelecke uzeniny
Kontaktní formulář
Kostelecké uzeniny - aktuality
AKTUALITY
 1. Grileman profile

  Manažer grilování Láďa Grileman nám i letos přišel "kecat" do grilovacího programu. Loni oblíbené Los Žebros i Žebro Amerikámo jsou zpátky, stejně jako další favorité minulé sezony. Láďa ale nezahálel a připravil několik vymazlených novinek. Včetně luxusních originálních burgerů tzv. dvouručáků, s kterými Láďovi pomáhal Roman Vaněk, si Láďa hodně slibuje také od Klobásy s Goudou nebo Zlatého špekáčku. Ostatně podívejte se sami. A protože grilování není jenom o jídle, ale také o zabávě, Láďa bude partnerem (nebo spíš kámošem) letních Kryštof Kempů. No máme se na co těšit.

  více
 2. KOSTEELCKE_VIDENSKE_SMALL

  Přicházíme s novou produktovou řadou, která má pracovní název "Kostelecká klasika". Jsou v ní především tradiční uzenářské výrobky určené do regálů. Kostelecká klasika je esencí značky Kostelecké uzeniny a ctí tradiční řeznické řemeslo. Na obalech typu "psaníčko" jsou vyobrazeni opravdoví řezníci z Kosteleckých uzenin, kteří měli velmi pozitivní ohlas během loňské kampaně na televizních stanicích. V první vlně během dubna přicházíme s výrobky Kostelecké vídeňské párky, Kostelecký šunkové párky a Kostelecká šunková klobása, které můžete najít v řetězcích TESCO a ALBERT. V další vlně budou následovat šunky, pečeně a slanina.

   

  Podívejte se na výrobky zde.

  více
 3. Nový obrázek (4)

  V poslední době se poměrně často setkáváme s tím, že skupina osob, vydávající se za  "Tým kosteleckých řezníků - Jirku M. a Pavla Š." rozesílá poštou na adresu některých občanů (zpravidla se jedná o seniory) dopis, obsahující "osobní pozvání na soukromé zabijačkové hody", na nichž má být přítomným prezentována výroba zabijačkových specialit. Součástí pozvánky je kupón na odběr zabijačkových specialit zdarma.

  více
 4.  

  V sobotu 16. listopadu 2013 proběhne historicky první Národní potravinová sbírka. Pomůže lidem v nouzi, kteří, stejně jako téměř desetina Čechů, nemají prostředky na nákup potřebných potravin. Každý bude moci ve stovce obchodů Tesco, Globus, Albert, Interspar a Makro po celé České republice koupit a darovat trvanlivé potraviny a pomoci tak lidem v nouzi v charitativních zařízení ve svém kraji. Sbírka spolu s projektem „Potraviny pomáhají“ upozorňuje na nedostatek potravin mezi některými skupinami obyvatel a umožňuje projevit solidaritu a pomoc konkrétním a adresným způsobem.

  více
www.agrofert.cz
www.agrofert.cz - compliance
Toto jsou internetové stránky společnosti KOSTELECKÉ UZENINY, a.s., se sídlem Kostelec č.p. 60, PSČ 588 61, IČ: 46900411, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. B 835/KSBR.
Společnost KOSTELECKÉ UZENINY, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČ: 26185610,
se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.