Czech - Kostelecké uzeniny  English - Kostelecke uzeniny
Kontaktní formulář
Kostelecké uzeniny - aktuality
AKTUALITY
 1. KOSTEELCKE_VIDENSKE_SMALL

  Přicházíme s novou produktovou řadou, která má pracovní název "Kostelecká klasika". Jsou v ní především tradiční uzenářské výrobky určené do regálů. Kostelecká klasika je esencí značky Kostelecké uzeniny a ctí tradiční řeznické řemeslo. Na obalech typu "psaníčko" jsou vyobrazeni opravdoví řezníci z Kosteleckých uzenin, kteří měli velmi pozitivní ohlas během loňské kampaně na televizních stanicích. V první vlně během dubna přicházíme s výrobky Kostelecké vídeňské párky, Kostelecký šunkové párky a Kostelecká šunková klobása, které můžete najít v řetězcích TESCO a ALBERT. V další vlně budou následovat šunky, pečeně a slanina.

   

  Podívejte se na výrobky zde.

  více
 2. Nový obrázek (4)

  V poslední době se poměrně často setkáváme s tím, že skupina osob, vydávající se za  "Tým kosteleckých řezníků - Jirku M. a Pavla Š." rozesílá poštou na adresu některých občanů (zpravidla se jedná o seniory) dopis, obsahující "osobní pozvání na soukromé zabijačkové hody", na nichž má být přítomným prezentována výroba zabijačkových specialit. Součástí pozvánky je kupón na odběr zabijačkových specialit zdarma.

  více
 3.  

  V sobotu 16. listopadu 2013 proběhne historicky první Národní potravinová sbírka. Pomůže lidem v nouzi, kteří, stejně jako téměř desetina Čechů, nemají prostředky na nákup potřebných potravin. Každý bude moci ve stovce obchodů Tesco, Globus, Albert, Interspar a Makro po celé České republice koupit a darovat trvanlivé potraviny a pomoci tak lidem v nouzi v charitativních zařízení ve svém kraji. Sbírka spolu s projektem „Potraviny pomáhají“ upozorňuje na nedostatek potravin mezi některými skupinami obyvatel a umožňuje projevit solidaritu a pomoc konkrétním a adresným způsobem.

  více
 4. Na počátku tohoto roku jsme přišli na trh s revoluční řadou Poctivě kostelecky. Její přelomový charakter je založen především na obsahu masa nad 90%, který je výrazně komunikován na obalu. Dalším prvkem, který není pro uzenáře obvyklým, je personální garance kvality, čili fotka a podpis těch, kteří za kvalitu konkrétních produktů ručí. A třešinkou na dortu je pak v této řadě tzv. psaníčkové balení, které jen umocňuje zaměření řady, asociuje ruční práci a čerstvost.

   Na podzim jsme připravili další novinky, které doplňují silný šunkový program a vnáší poctivost i do dalších druhů uzenin, seznamte se: Poctivá pražská šunka, Poctivá Vysočina z Kostelce, Poctivý vídeňský párek, Poctivý debrecínský párek

  více
www.agrofert.cz
www.agrofert.cz - compliance
Toto jsou internetové stránky společnosti Kostelecké uzeniny, a.s., č.p. 60, 588 61 Kostelec, Česká republika,
IČ: 46900411, DIČ: CZ46900411, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 835.
Společnost Kostelecké uzeniny, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s.,
se sídlem Praha 4, Pyšelská 2327/2, PSČ 149 00, IČ: 26185610.