Czech - Kostelecké uzeniny  English - Kostelecke uzeniny
Kontaktní formulář
Kostelecké uzeniny - aktuality
AKTUALITY
 1. První zářijovou sobotu proběhla již tradiční veselice zaměstnanců Kosteleckých uzenin. Tentokrát jsme rozbalili stan v malebném městečku Planá nad Lužnicí, kde se nachází výrobní závod Planá. Počasí jsme objednávali dlouho dopředu a vyplatilo se to. Sluníčko svítilo a hřálo tak akorát. Sešly se nás doslova stovky a vládla prima nálada. A protože jsme duše soutěživé a hravé, tak jsme to pořádně rozjeli. K tradičnímu fotbalovému turnaji se přidal i tenisový „mač“, řezníci si to rozdali v ostře sledované soutěži ve vykosťování plece, soutěžilo se o nejlepší kotlíkový guláš a nečekaný úspěch měla i rozdováděná soutěž „Odnes si své prase“. A protože jídla i pití bylo dost a k tomu nám výborně hráli Happy band vydrželi jsme až do pozdních večerních hodin. Díky všem za příjemně strávený den a těšíme se za rok :-)

  více
 2. Letošní ročník Coloursů se nadmíru vydařil. Tak nějak bylo všeho více než loni. Více sluníčka, více návštěvníků a možná proto i více dobré nálady a výborné atmosféry. Zdá se, že si Láďa na tomto festivalu rozjel příjemnou tradici, protože letos už byl jako "cateringový mazák" doslova na roztrhání. Návštěvníci během necelých 4 dnů snědli skoro 300 kg masa a klobásek. Největší zájem byl samozřejmě o krkovičku a žebra. Ale pozadu nezůstaly ani klobásky jako Echt Bavoriš a Hasičská. Snad Láďovi příští rok neutrhnou ruce :-) Colours forever!

  více
 3. POCTIVY_PAREK_S_GOUDOU

  Stále trvající obliba a poptávka po "sýrových" párcích dala vzniknout úplně nové chuti. Vepřový párek s vysokým obsahem masa jsme doplnili netradičním sýrem - stále populárnějším Goudou. Jemná vůně Goudy s lehkým oříškovým nádechem výborně doplňuje šťavnaté velmi jemně kořeněné párky. Ne nadarmo je Gouda označován jako jeden z nejlepších sýrů na světě. Ostatně posuďte sami.

  Více o výrobku zde.

  více
 4. Grileman profile

  Manažer grilování Láďa Grileman nám i letos přišel "kecat" do grilovacího programu. Loni oblíbené Los Žebros i Žebro Amerikámo jsou zpátky, stejně jako další favorité minulé sezony. Láďa ale nezahálel a připravil několik vymazlených novinek. Včetně luxusních originálních burgerů tzv. dvouručáků, s kterými Láďovi pomáhal Roman Vaněk, si Láďa hodně slibuje také od Klobásy s Goudou nebo Zlatého špekáčku. Ostatně podívejte se sami. A protože grilování není jenom o jídle, ale také o zabávě, Láďa bude partnerem (nebo spíš kámošem) letních Kryštof Kempů. No máme se na co těšit.

  více
www.agrofert.cz
www.agrofert.cz - compliance
Toto jsou internetové stránky společnosti KOSTELECKÉ UZENINY, a.s., se sídlem Kostelec č.p. 60, PSČ 588 61, IČ: 46900411, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. B 835/KSBR.
Společnost KOSTELECKÉ UZENINY, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČ: 26185610,
se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.