Czech - Kostelecké uzeniny  English - Kostelecke uzeniny
Kontaktní formulář
Kostelecké uzeniny - aktuality
AKTUALITY
 1. Také se těšíte na jaro, táboráky a čerstvé dobroty přímo z grilu? Doporučení: před první jarní grilovačkou splňte bobříka hladu. Proč? Protože letos vás čeká tolik dobrot od Ládi Grilemana, že to za tu trochu odříkání stojí. Po loňském bestselleru burgru Dvouručáku se novinky v sortimentu uzeniny i masa na gril zaměří i na menší jedlíky. Láďa se prostě letos inspiroval u skatů i indiánů. 

  více
 2. 97 leté výročí založení firmy

  05.12.2014

  6. 12. 2014 slavíme 97. výročí založení naší společnosti a chtěli bychom všem našim zákazníkům z celého srdce poděkovat za přízeň!

  Udělejte si krátkou procházku téměř stoletou historií naší firmy.

   

 3. Rozšířili jsme Vaši oblíbenou řadu poctivých výrobků s vysokým obsahem masa tentokrát o Vídeňské párky určené pro děti. Jedná se o bezlepkový výrobek s 90% masa a s obsahem soli pouze 1,9%. Díky sníženému obsahu soli se nemusíte bát párečky nabídnout Vašim ratolestem k večeři nebo rychlé svačince. Na Poctivé řadě si pochutná celá rodina.

  více
 4. Tak jako u vína znamená označení Reserva garanci kvality a dlouhého zrání, i my Vám přinášíme gurmánský zážitek v podobě salámů s ušlechtilou plísní na povrchu. Ne nadarmo je nazýváme rodinným stříbrem z dílny kosteleckých řeznických mistrů. Výrobky zrají ve speciálních komorách v Kostelci více než 40 dní.  Mají specifickou chuť, která je podtržena nejen přírodní plísní a použitým kořením, ale také pečlivým výběrem masa. 

  více
www.agrofert.cz
www.agrofert.cz - compliance
Toto jsou internetové stránky společnosti KOSTELECKÉ UZENINY, a.s., se sídlem Kostelec č.p. 60, PSČ 588 61, IČ: 46900411, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. B 835/KSBR.
Společnost KOSTELECKÉ UZENINY, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČ: 26185610,
se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.