Czech - Kostelecké uzeniny  English - Kostelecke uzeniny
Kontaktní formulář
Kostelecké uzeniny - aktuality
AKTUALITY
 1. Soutěž o nejoriginálnější fotografii byla zdárně ukončena. Celkem jste nám poslali téměř 700 výherních fotografií a vybírat bylo opravdu těžké, protože dobrých nápadů byl nespočet. Děkujeme Vám za účast i nadšení, se kterým jsme se do soutěžení položili, udělali jste nám radost a tešíme se na další soutěž!

  více
 2. Nemusíte být znalci hovězího masa nebo excelentní kuchaři, úplně postačí, pokud jste milovníci kvalitního hovězího masa. Pro vás a pro všechny labužníky, kteří se nebojí vyzkoušet nové chutě, je určena nová řada luxusních pečlivě vybraných steaků pouze z českého hovězí masa. Vybrat si můžete ze steaků z mladého býka a naprosto luxusních 35 dní vyzrálých steaků.

  více
 3. Rychlý blesk z kmene dunivých Bizonů, posel Ládi Grilemana, měl na konci dubna hodně práce. Čekalo ho totiž náročné předání poselství o lahodné chuti a tajemné síle Klobásy pro Náčelníka nikomu jinému než českým novinářům. Do redakcí přinesl nejen grilovací náladu, ale i spoustu lahůdek na gril z Kostelce.

   

  více
 4.  

  V posledních letech jsme si při nakupování zvykli především číst. Snaha zjistit původ potravin je však mnohdy marná. Proto jsme pro vás připravili novou produktovou řadu Český výběr, která je vyrobena pouze z tuzemského masa. Naleznete zde své oblíbené šunky a slaninu, ale i tradiční výrobky, jako je Ostravská klobása nebo Turistický salám a samozřejmostí je Kostelecký párek.

   

  více
www.agrofert.cz
www.agrofert.cz - compliance
Toto jsou internetové stránky společnosti KOSTELECKÉ UZENINY, a.s., se sídlem Kostelec č.p. 60, PSČ 588 61, IČ: 46900411, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. B 835/KSBR.
Společnost KOSTELECKÉ UZENINY, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČ: 26185610,
se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.