Czech - Kostelecké uzeniny  English - Kostelecke uzeniny
Kontaktní formulář
Kostelecké uzeniny - aktuality
AKTUALITY
 1. Mikulášská soutěž je zdárně za námi. Přišlo od vás neuvěřitelných 450 odpovědí, vzkazů, překvapení, prostě vašich vyznání, které nás a doufáme, že i vás pohladily po duši. Svými otevřenými a milými odpověďmi jste nás velmi překvapili a udělali velikou radost. Doufáme, že i my uděláme radost výhercům :-) Ještě jednu díky a těšíme se na příště.

  více
 2. Zkuste letos k Vánocům své blízké obdarovat tak trochu „jiným“ dárkem a dopřejte jim chuťový zážitek. Vsaďte proto na klasiku, která zaručeně zaboduje. Prémiové salámy v bílém kabátu z ušlechtilé plísně patří mezi ty pochoutky, které si přes rok běžně nedopřáváme a jsou spíše záležitostí svátečních chvil, mezi které Vánoce rozhodně patří. Tak proč tuto pochoutku nenadělit jako stylový a neotřelý dárek pod stromeček?

  více
 3.  S velkou pýchou a radostí jsme otevřeli novou výrobní halu pro produkci uzenin s ušlechtilou plísní na povrchu. Výroba uzenin s ušlechtilou plísní na povrchu je mezi řezníky a uzenáři považována za jednu z nejnáročnějších disciplín, proto jsme moc rádi, že je o naši práci takový zájem.

  více
 4. Pro všechny, kteří mají rádi klasické české chutě a kvalitní maso, ale nechtějí ztrácet čas v kuchyni, jsme připravili novou řadu Snadné vaření. Produkty jsou již kompletně připraveny, stačí je pouze dát do trouby nebo na pánev. Nejedná se o polotovary, ale o čerstvé hovězí a vepřové maso z našeho závodu v Plané nad Lužnicí, u kterého garantujeme český původ. Pečlivě jsme pro Vás vybírali to nejlepší maso, chutě a varianty přípravy pro Vaši kuchyni. Recept i dobu tepelné úpravy naleznete na etiketě výrobku. Teď už můžete přenechat práci na nás a užijte si příjemný a provoněný čas v kuchyni. :)

  více
www.agrofert.cz
www.agrofert.cz - compliance
Toto jsou internetové stránky společnosti KOSTELECKÉ UZENINY, a.s., se sídlem Kostelec č.p. 60, PSČ 588 61, IČ: 46900411, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. B 835/KSBR.
Společnost KOSTELECKÉ UZENINY, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČ: 26185610,
se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.